Pytania i odpowiedzi

Czy coachowisko naprawdE jest za darmo?
Tak, na wszystkie atrakcje wstęp jest wolny, bezpłatny i nie wymaga rejestracji - bez żadnych ukrytych podpunktów. Ważne jest też to, iż Coachowisko nie posiada sponsorów, więc nie ma nachalnej reklamy, która często towarzyszy darmowym imprezom.


Jeśli na wszystko wstęp jest wolny, to czy dostanę się na wykład, który wybrałem/łam?
Z edycji na edycję zwiększamy ilość miejsca, aby wszyscy mogli się pomieścić. W zeszłym roku mogliśmy zmieścić w jednym czasie około 1000 osób, a w tym roku będzie to 1700 osób. Oczywiście może zdażyć się sytuacja, iż ktoś nie dostanie się na wybrany przez siebie wykład, ale w takiej sytuacji będzie mieć do wyboru jeszcze minimum 5 innych wykładów odbywających się o tej samej porze. Jeśli komuś naprawdę zależy na jakimś wykładzie, to należy przyjść na salę 15 minut przed rozpoczęciem (przerwy między wykładami trwają pół godziny).


Jestem HRowcem i chciałbym/łabym przysłać kilku swoich pracowników, ale nie wiem czy to możliwe?
Oczywiście jest to możliwe i Państwa pracownicy będą mieli na wszystko wstęp wolny i bezpłatny, jednocześnie nie muszę się nigdzie rejestrować. Jeśli pracownicy potrzebują, otrzymaja od nas potwierdzenie delegacji.


Jak wygląda Coachowisko?
Na 6 dużych salach będą się odbywały wykłady i warsztaty dotyczące coachingu, zarządzania i rozwoju osobistego. W tym samym czasie na czterech mniejszych salkach będą się odbywać prezentacje coachów, a także prelekcje dla coachów i adeptów coachingu prowadzone przez ICF, Izbę Coachingu i EMCC. Cały czas będą dostępne stoiska szkół coachingu i organizacji coachingowych, a także stoiska książkowe. Jeśli planujecie Państwo być na Coachowisku cały dzień/kilka dni, to będziecie mogli także skorzystać ze stoisk cateringowych, gdzie będzie można kupić kanapkę, kawę i lunch. Pamiętajcie by wrzucić kupon do pudła konkursowego, bo na szczęśliwców czekają cenne nagrody - główna nagroda: Pełny kurs coachingu.


Jak będzie wyglądał ostatni dzień - "15-lecie Coachingu w Polsce"?
Ostatniego dnia 17 września - nie będzie stoisk i wykładów, na głównej sali będziemy świętować "15-lecie Coachingu w Polsce" - będą statuetki dla osób, które przyczyniły się do rozwoju coachingu w Polsce, będzie panel dyskusyjny dotyczący przyszłości coachingu w Polsce, w którym wezmą udział zaproszeni goście z Polski i z zagranicy. Pojawię się także prezentacje podsumowujące 15-lat coachingu w Polsce. Będzie też stały punktu Coachowiska, czyli losowanie nagród w naszym konkursie, a na koniec zaprosimy na "Tort urodzinowy z okazji 15-lecia Coachingu w Polsce".

IX Coachowisko - Ogólnopolskie Targi i Konferencja Coachingu 

14-17 września 2017 w Wyższej Szkole Menedżerskiej
ul. Kawęczyńska 36, Warszawa (Praga Pn.)
W godzinach 9:30 do 18:15, a w niedzielę do 14:00
 

Zapraszamy serdecznie - Zespół SCP

 


14 - 17 września 2017 
Warszawa, Kawęczyńska 36
 
 
 

 

 


 

Patronat merytoryczny

 

Patronaty coachingowe:

 
 

 

 

 

Organizator:

Patronaty


 


 Partner